Tučniak stojí na púšti. Toto poľutovaniahodné zviera stojí v rozpálenom piesku, v teple nesmierne trpí a zdá sa, že vôbec nie je schopné pomôcť si vlastnými silami. Krátke nožičky na ktorých sotva môže utiecť a krídla s ktorými nemôže lietať a konečne nájsť niekde spásonosnú vodu. Úbohý tučniak, ako sa len do tej púšte dostal? Tu sa nemôže a nikdy nebude cítiť dobre. Avšak - je to tučniak, s ktorým niečo nie je v poriadku, alebo je to prostredie, ktoré mu jednoducho nesedí?

S tučniakom, to viete aj sami, je všetko v poriadku. Nie je chorý, jednoducho len nie je vo svojom živle, vo vode. Namiesto toho, aby zvieratko celé týždne úporne premýšľalo o tom, ako sa dostalo do púšte alebo aké lieky by mu teraz pomohli, malo by si položiť jednu - jedinú otázku:

“AKO SA ČO NAJRÝCHLEJŠIE DOSTANEM K VODE?”

Ani vy nie ste možno chorí, hoci máte ten pocit, ste jednoduche len v nesprávnom živle. Možno v nesprávnom zamestnaní, v nesprávnom vzťahu alebo nesprávnom kruhu priateľov...

A len čo toto pochopíte a budete sa znovu pohybovať v správnom prostredí, budete sa aj Vy znovu cítiť dobre.

Máte k dispozícii mnoho nástrojov, ako sa čo najrýchlejšie k vode dostanete - jedným z nich je aj profesionálna služba kouča, ktorý s Vami nehľadá príčinu, ani nepodáva lieky, ale správnymi otázkami vo Vás vyvolá túžbu po zmene. Keď príde čas na zmenu, pozerá sa spolu s Vami do budúcnosti -

"AKO SA ČO NAJRÝCHLEJŠIE DOSTANEM K VODE?" 

 

 

INDIVIDUÁLNY KOUČING 

 


Bola som stále nervózna, nevedela som z čoho, ovplyvňovalo to môj život až tak, že som sa dostala do bodu neustáleho vyčerpania. Vtedy som sa ozvala Majke, tušila som čo asi robí, ale nevedela som ako to bude prebiehať. Aj som sa bála, že to budú iba naučné frázy a poučky, ale vôbec to tak nebolo. Hneď ako sme sa stretli som si dovolila povedať, čo ma v skutočnosti trápi, lebo v jej pritomnosti som si mohla dovoliť byť úplne otvorená - všetkým odporúčam. Nemáte prečo váhať, je to neskutočné ako sa mi dokázal zmeniť život. Bol to iba taky maly "cvak" a už to bolo.Bolo to najlepšie rozhodnutie v mojom živote.Všetkým, ktorí váhajú ju odporúčam! ĎAKUJEM TI!
Janka Pršancovámajiteľka podniku v službách
Potrebujem riešit dôlezitejsie veci ako nejake rozhovory s ľuďmi a ešte aj za 90 euro za stretnutie. Myslela som, že to nepatrí mne. Veď čo ty vieš viac o živote ako ja? Veeelka chyba, teraz lutujem, že som nešla za Mariou skôr. Nie je to o tom, že by mi radila, čo mám robiť. Ona iba počúva, dáva mi také otázky, ze som sa fakt musela zamysleiť ako to mám teraz, čo vlastne od života chcem a čomu verim. Najvačší moment bol, ked som si uvedomila, že je jedna vec, čomu verím a že si normálne dobrovoľne a vedome môžem vybrať, čo je pre mňa viac užitočné!! či to staré presvedčenie alebo to nové. Fakt to stojí za to. Čo je 90 eur oproti životu z ktorého sa teším? "
Miroslava Poláchovámanažérka telekomunikácie
"Hrozne veľa otázok. Ale takých, ktoré dávajú zmysel. Úprimná zvedavosť a záujem o mňa. Taký rozhovor som ešte nezažila. Mariu poznam už dlhšie, ešte keď pracovala ako obchodník a manažér v poisťovni. Najprv som mala strach, či to nebude o tom, ako mám veci orbiť správne, nejaké rýchle návody ako sa zbaviť.. ako prestať robiť to a to, 7 trikov ako byť lepší v... Ale nie, bolo to iba o mne. Fakt som si to užívala a užívam dodnes. Lebo na jednom stretnutí sa ti nevyriešia všetky trápenia. Je to dlhodobejší proces. a ja som šťastná, že tým procesom sa sprevádza práve Majka. Ďakujem Ti."
Janka Dučákováobchodníčka, školiteľka

TY SI EXPERT NA VLASTNÝ ŽIVOT, TAK HO ZAČNI ŽIŤ PODĽA SEBA!

Ako mám začať? 

NAPÍŠ MI SPRÁVU A DOHODNEME SI PRVÚ BEZPLATNÚ HODINU S PROFESIONÁLNYM KOUČOM

VŠETKO, ČO V ŽIVOTE POTREBUJEŠ KU ŠTASTIU - UŽ MÁŠ! 

ZAČNI TO OBJAVOVAŤ, POUŽÍVAŤ A TEŠIŤ SA Z TOHO! 


ČO SA DOZVIEŠ NA STRETNUTÍ? 

  • Ako funguje NLP koučing
  • Čo je v procese dôležité
  • Že zmena nepríde len tak z ničoho nič
  • Čo je tvoja úloha a čo moja ako Tvojho kouča?
  • Či ti spolupráca s koučom bude dávať zmysel

a to najdôležitejšie:

  • Či si sadneme ako ľudia a bude medzi nami dôvera

Vďaka najlepším tréningovým školám v Slovenskej republike (Business Coaching Collage, NLP Centrum Slovensko) Vám garantujem kvalitu koučovacieho rozhovoru, pri ktorom sa opieram v prvom rade o etický kódex Medzinárodnej federácie koučov ICF ako aj vlastné morálne zásady. Ide o výsostne dôverný rozhovor, kde som ako kouč viazaná týmto kódexom a preto pre mňa platí prísna dohoda o mlčanlivosti mimo koučovací rozhovor. 

 

UPOZORNENIE :
 
Náš čas je limitovaný!
 

 

 

Napíš mi správu sa čo najrýchlejšie, aby sme si mohli zatelefonovať a dohodnúť si prvé nezáväzné stretnutie s profesionálnym koučom! 

Teším sa na stretnutie s Tebou!


Pre viac tipov, motivácie a inšpiratívnych článkov - pridaj sa k nám, do komunity inšpiratívnych lídrov aj na Facebooku! 


Možno práve rozmýšľaš, že to nie je pre Teba, že Tebe to nič neprinesie, veď - čo ty môžeš o mne vedieť...

 

Chápem, že väčšinu z nás brzdí strach ako Janku, ktorá dlho váhala a až potom si uvedomila, že svoje trápenie mohla mať vyriešené už dávno..

 

Pretože už podvedome vieme, že keď ideme do niečoho nového, musíme niečo staré opustiť.

 

Ako so šatami.

 

Keď chceme nové, musíme si najprv tie staré vyzliecť.

 

Ale to nie je vôbec zlé. Mnoho z nás potrebuje čas, aby mohli nabrať odvahu opustiť staré vzorce myslenia a správania a dobrovoľne si vybrať tie užitočné.

 

A to je v poriadku 🙂 

 

Kým prekonáš svôj strach a obavy, kým budeš rozmýšľat nad tým, ako a kam sa chceš vydať, prečítaj si bezplatný e-book o tom, ako byť lepší poslucháč a tým aj úspešnejší človek.

 


Ak máte akékoľvek otázky,dotazy alebo nejasnosti, kontaktujte ma na tel. čísle 0919 310 120, alebo na adrese majka@mariaherkova.sk.
Majka