1. TAJOMSTVO INŠPIRATÍVNYCH LÍDROV

e-book

  • Bezplatný tréning POČÚVANIA (nielen) pre lídrov!
  • Nechajte sa inšpirovať už teraz a urobte niečo pre seba v priebehu 7 dní!
  • Spojenie teórie NLP/koučingu v jasných tréningových zadaniach rozvrhnutých do 7 dní
  • Naučte sa tajomstvo komunikácie! E-book obsahuje nielen teoretické poznatky, ale aj praktické cvičenia na každý deň!
1.TAJOMSTVO INŠPIRATÍVNYCH LÍDROV
Mária Herková

O autorke:

📍 V biznise (bankovníctvo, financie, poisťovníctvo) som pracovala viac ako 12 rokov.

📍Usilovnosťou, prácou na sebe a s jasnou víziou som prešla pozíciami od obchodníka, cez školiteľa obchodnej siete až po riaditeľa banky a obchodnej skupiny.

📍Postupne som sa dostala k práci kouča v biznise, ktorá ma oslovila najviac.

📍 Od roku 2016 sa neustále vzdelávam v Business Coaching College a NLP centrum Slovensko.

📍 Som mama tohto krásneho dievčaťa na fotke! Takže keď píšem o tom, že líder nemusí byť iba manažér, hovorím z vlastnej skúsenosti  :-).

📍 Všetko čo píšem, učím, mentorujem, akým spôsobom koučujem som si prežila na vlastnej koži.

Ebook je vybornou pomocou nielen pre lidrov, ale aj pre kazdodenny zivot. Zasa raz som si uvedomila, ze musim viac pocuvat, co pre mna nie je lahke 😉 dakujem za inspiraciu. Odporucam precitat a aplikovat!
Ivana
e-book je písaný veľmi pútavo, s nadhľadom a vtipom. A hlavne zrozumiteľne! Pojmu "počúvanie" dáva nový rozmer. Považujem ho za hodnotné a inšpiratívne dielo. Páčili sa mi hlavne tipy ako uvedené poznatky využiť v praxi, ako trénovať a na čo sa v komunikácii zameriavať. Verím, že vie byť prospešný nielen pre vrcholového manažéra, ale každého kto chce pracovať na zlepšení medziľudských vzťahoch.
Barbora L.Odpadový poradca, manažér
E-book je vecny, trefny a velmi inspirativny, precitala som ho na jeden hlt.... Ako pise autorka naucit sa pocuvat chce cas a kazdu fazu si treba odkusat, prezit par dni... Vrelo odporucam
Miroslava P.manažér, telekomunikácie

Ako Vám viem byť užitočná? 

Individuálny koučing

Koučing s dôrazom na jedinečnosť každého človeka. Každý z nás má množstvo otázok o vlastnom smerovaní, pred sebou neraz neľahké rozhodnutie alebo potrebuje motiváciu a "dobitie bateriek". Téma týchto stretnutí je plne v rukách koučovaného človeka - ja som nápomocná pri hľadaní zdrojov, motivácií a schopností v sebe.

Tímový koučing

Koučing v tímoch ako jeden z nástrojov motivácie, porozumenia a efektívnej komunikácie. Pri tímových stretnutiach je cieľ jasne zadaný vopred, od manažéra tímu/skupiny. Nie je to školenie, ani workshop. Je to KOUČING. (Či je pre Váš tím vhodný workshop, koučing, alebo školenie - bezplatne ma kontaktujte.)

Semináre/školenia

3 - mesačný kurz SEBA-VEDOMIE

Vidíme sa? 

Teším sa na stretnutie s Vami ! 🙂

Telefón
+421 919 310 120
E-mail
majka@mariaherkova.sk